OFM Shqip

Ketu eshte forumi shqiptar!
 
ForumCalendarGalleryPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Mir se vini ne forumin tone ketu mund te gjeni gjithqka!!!

Share
 

 Rreth Taktikav ne OFM

Shko poshtë 
AutoriMesazh
dragon-xheny
OFM Staff
dragon-xheny

Statusi : Rreth Taktikav ne OFM S3q8ol
Shteti Shteti : Rreth Taktikav ne OFM Kosovoicon
Postimet Postimet : 3
Regjistrim Regjistrim : 07/12/2012
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Vendbanimi Vendbanimi : Drenica
Hobi Hobi : Fitness

Rreth Taktikav ne OFM Empty
MesazhTitulli: Rreth Taktikav ne OFM   Rreth Taktikav ne OFM Icon_minitimeFri Dec 07, 2012 3:55 pm

Ktu muni me i postu taktikatt per ofm dhe me bisedu rreth taktikav Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit MUFC

Arjanit MUFC

Statusi : Rreth Taktikav ne OFM 21ab7p
Shteti Shteti : Rreth Taktikav ne OFM Albaniaicon
Postimet Postimet : 741
Regjistrim Regjistrim : 12/12/2010
Hobi Hobi : PC

Rreth Taktikav ne OFM Empty
MesazhTitulli: Re: Rreth Taktikav ne OFM   Rreth Taktikav ne OFM Icon_minitimeFri Dec 07, 2012 4:08 pm

a po gjani ma naj taktik te re une e kum la moti sjam tui menaxhu ma :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ofm-albanian.tk/
 
Rreth Taktikav ne OFM
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
OFM Shqip :: Forumet E Diskutimit :: Kafe & Lojra-
Kërce tek: