OFM Shqip
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OFM Shqip

Ketu eshte forumi shqiptar!
 
ForumGalleryKërkoRegjistrohuidentifikimi
Mir se vini ne forumin tone ketu mund te gjeni gjithqka!!!

 

 RREGULLAT E FORUMIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Alpha Wolf.
OFM Staff
Alpha Wolf.

Statusi : RREGULLAT E FORUMIT S3q8ol
Shteti Shteti : RREGULLAT E FORUMIT Kosovoicon
Postimet Postimet : 1197
Regjistrim Regjistrim : 04/12/2010
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 24
Hobi Hobi : Student

RREGULLAT E FORUMIT Empty
MesazhTitulli: RREGULLAT E FORUMIT   RREGULLAT E FORUMIT Icon_minitimeFri Dec 07, 2012 4:11 pm

Mos harroni si në cdo forum edhe në këtë forum ka rregulla të cilat duhet të i respektojmë që të kalojmë sa më mirë!

RREGULLAT :

- Ndalohet vendosja e avatarit të staffit në profil!
- Ndalohen provokimet në forum!
- Ndalohen postimet SPAM
- Ndalohen sharjet apo fyrjet nëpërmjet antarëve,antarët te cilët fyejnë apo shajnë do te ndëshkohen nga moderatorët!

RREGULLAT E MODERATORVE :

- Mos u ngutëni në veprimin qe merrni ndaj antarëve pra analizojeni mir së pari!
- Silluni në mënyrë te mirë me antarët
- Cdo grindje mes moderatorëve pason me shkarkim nga moderatori
[Nëse deshironi të bëheni moderator mos kontaktoni ndonjë staffi por qendroni aktiv dhe ju do fitoni moderatorë pastaj ndoshta edhe staff]

DREJTAT E MODERATORVE :
- Nëse bëheni moderator ju keni një forum vetëm per moderatorin dhe antarët e staffit!
- Ju mund tia ndaloni një perdoruesi forumin per sa kohë deshironi nëse ai nuk i respekton rregullat!
- Ju mund të editoni fshihni apo diqka tjeter cdo temë apo postim qe bëhet nga antarët e forumit!
- Ju mund të mbyllni tema!

DREJTAT E STAFFIT :
- Ju mund ta largoni apo ta fshihni nje antar komplet nga forumi!
- Nëse bëheni staff ju keni një forum vetëm per moderatorin dhe antarët e staffit poashtu edhe një forum vetem per antarët e staffit!
- Ju mund tia ndaloni një perdoruesi forumin per sa kohë deshironi nëse ai nuk i respekton rregullat!
- Ju mund të editoni fshihni apo diqka tjeter cdo temë apo postim qe bëhet nga antarët e forumit!
- Ju mund të mbyllni tema!
- Ju mund tia ndrroni emrin një përdoruesi te forumit apo tia ndrroni profilin etj..
- Ju mund ti jepni moderator forumi nje antar por që të konstulltoheni së pari me antarët e tjerë te staffit
-Ju mund ti shihni IP e qdo antari!

Alpha Wolf.!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
RREGULLAT E FORUMIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
OFM Shqip :: Forumet Mbështetëse :: Sygjerimet & Gabimet-
Kërce tek: